top of page

          

Міжнародний жіночий день 8 Березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі, свято, яке не обійшло уваги і жінок та дівчат  Технолого-економічного коледжу. Так, 12  березня для представниць жіноцтва  відбувся святковий концерт до дня 8 Березня.

            Звучала поезія,  пісні у виконанні вокального ансамблю та радували око запальні танці.

            Бажаємо сімейного благополуччя, міцного здоров’я та щирого щастя. Добра Вам,  здійснення усіх бажань та самореалізації.

Заголовок 1

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Студенти Технолого-економічного коледжу БНАУ Стукалюк Олександр та Андрущенко Ярослав  з 30 жовтня по 2 листопада взяли участь у  навчанні  лідерів студентського самоврядування Київської області.  Навчально-практична програма  була розрахована на 4 дні. Всі учасники були об'єднані в групи і розробляли  передвиборчу програму, тренувалися в майстерності публічних виступів, пропонували  план діяльності обласної студентської ради, вчилися управляти бюджетом студентського самоврядування тощо.


    Навчання було  організовано за підтримки Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання #КОДА та Київського обласного молодіжного центру. У перший день директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації при #КОДА Сергій Лукін провів для учасників тренінг "Політична ораторика. Ораторське мистецтво". Наприкінці навчальної програми, як під час справжніх виборів, студенти обирали  свого фаворита.

      Слід зауважити, що набуті під час подібних заходів знання та навички сприяють молоді у подальшому як студентському, професійному, так і повсякденному житті.

Cтуденти ТЕК БНАУ Черих Данило та Стукалюк Олександр

взяли участь у  тренінговій програмі "Quest school".

 

 

 

 

 

Молодіжний центр спільно з управлінням молодіжної політики та національно патріотичного виховання молоді, компанією U-Train Quests та Молодіжним націоналістичним конгресом запустили патріотичну тренінгову програму "Quest school"

6 березня в коледжі відбулося засідання педагогічної ради

6 березня 2018 року у Технолого-економічному коледжі Білоцерківського НАУ відбулося засідання педагогічної ради на тему «Презентація досвіду. Захист моделей індивідуальних методик організації навчально-пізнавальної діяльності викладачами коледжу».

Бадін О. М., Христосенко В.М., Поліщук Н. В., Загоруйко О. В. та Гурський С. П.  демонстрували кращі педагогічні практики «Моя педагогічна ініціатива. Досягнення. Результати» та сприяли поширенню    освітніх здобутків у педагогічному колективі,  забезпеченню модернізації навчально-виховного процесу  з урахуванням досягнень  сучасної психолого-педагогічної науки, пріоритетних напрямків інноваційного розвитку  освіти й інтеграції до європейського освітнього простору, кращих педагогічних практик та ініціатив викладачів коледжу.

Майстер-класи з писанкарства

Фотоконкурс
"На вістрі окрилених мрією"

Писанка – це символ весни, сонця, повернення природи до життя

       У житті кожного християнинина Великдень – свято особливо шановане та величне. Ми святкуємо  його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на перемогу добра.

      А одним з елементів обрядової традиції найдорожчого з свят є писанка, популярність якої зростає з кожним роком. З сивої давнини бере свій початок писанкарство.

      З метою відродження народних звичаїв, обрядів, традицій, зокрема писанкарства, як символу весняного відродження у Зразковому музеї народного побуту Київщини Технолого-економічного коледжу БНАУ вже кілька років існує традиція проведення майстер-класів з розпису великодніх яєць.

      Завідуюча музеєм Костенко Наталія Миколаївна для учасників майстер-класів розповідала про традицію написання писанок, символіку орнаментальних композицій та кольористику українських писанок. Майстриня зазначила, що різноманітність символів дає можливість зрозуміти глибину мудрості українського народу, його вміння оберігати себе, свою оселю, родину, життя, утворювати духовне писанкове коло захисту в обрядах та звичаях.

        Майстер-класи проводяться щосереди та щосуботи за місяць до Великодня для студентів, працівників коледжу та всіх бажаючих мешканців міста, зокрема останній майстер-клас відвідали члени громадської організації «Академії пенсіонерів».

       Кожен учасник майстер-класу по завершенню тримав у своїх руках власне творіння – писанку – оберіг і щиро вірив, що вона принесе родині взаєморозуміння, щедрість, чистоту почуттів,здоров'я і благополуччя.

ХХІІІ міська виставка-конкурc «Краса руками молодих»

    15 березня в Білій Церкві, в приміщенні краєзнавчого музею, відбулося відкриття виставки-конкурсу робіт молодих майстрів традиційного декоративно-вжиткового мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих».

     189 молодих майстрів віком від 11 до 35 років з числа учнів, студентів, вихованців гуртків, студій, творчих об`єднань образотворчого мистецтва, декоративно-прикладного мистецтва загальноосвітніх, позашкільних та вищих навчальних закладів, шкіл мистецтв, а також окремих аматорів міста подали на виставку-конкурс 287 робіт.

   Тут представлені роботи з вишивки, розпису, з природних матеріалів, вітражу, аплікації з тканини та паперу, батіка, петриківського розпису, квілінгу, графіки, тістопластики, паперопластики, орігамі, тощо.

   Метою виставки-конкурсу є популяризація українського народного художнього мистецтва, привернення уваги широкого кола молоді до можливості продовження багатьох народних традицій художнього мистецтва України, збереження традицій і розвитку народних національних промислів, активного використання художнього мистецтва у вирішенні завдань естетичного виховання молодого покоління та виявлення молодих майстрів.

     Журі конкурсу очолив голова Київської обласної організації Національної спілки художників України О.Ф. Дмитренко. До складу журі виставки-конкурсу увійшли в.о. директора КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» В.А.Ружицький, заслужений художник України О.А.Жарко. Ними було визначено переможців у чотирьох вікових номінаціях.

      У заході взяли участь начальник відділу у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради О.Литвинчук, директор Білоцерківського краєзнавчого музею, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України Л.Діденко, голова Київської обласної організації Національної спілки художників України О.Ф.Дмитренко, учнівська і студентська молодь , представникіи міських ЗМІ.

      По завершенню виставки кожний учасник отримає посвідчення. Виставка триватиме протягом двох тижнів. Вхід вільний.

    19 березня відбулося нагородження переможців ХХІІІ щорічної виставки-конкурсу робіт молодих майстрів традиційного декоративно-вжиткового мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих».

     Приємно, що однією із переможців стала студентка Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ Бараненко Анна, група Т-22, яка зайняла ІІІ місце у віковій категорії майстрів від 17 до 19 років.

24 березня 2018 року в Технолого-економічному коледжі Білоцерківського НАУ відбувся День відкритих дверей.

Відвідали наш навчальний заклад багато майбутніх абітурієнтів разом з батьками. Викладачі та співробітники подбали про те, щоб гості максимально корисно провели свій час та ознайомилися з коледжем, зі спеціальностями та умовами вступу.

У затишній актовій залі перед майбутніми студентами виступила директор Лендрик Людмила Павлівна, яка ознайомила всіх присутніх з історією навчального закладу, його традиціями, розповіла про кожну спеціальність, практичну підготовку та працевлаштування випускників.

Абітурієнтів привітали студенти коледжу. Вони подарували їм музичне вітання та короткий екскурс у спеціальності.

Після невеликого студентського вітання відбулися презентації усіх відділень, які були підготовлені викладачами та студентами.

Наприкінці урочистої частини до присутніх звернулася Ткаченко Юлія Віталіївна – начальник відділу вищої освіти управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

Під час проведення заходу була організована робота двох майстер-класів. Перед Великодніми святами студентам, абітурієнтам було запропоновано майстер-клас «Намалюй власну писанку», який проводила завідуюча Зразковим музеєм українського народного побуту – Костенко Наталія Миколаївна, та майстер-клас по виготовленню власної писанки з текстилю, який проводила Горобінська Світлана Миколаївна.

Дуже сподобалися майбутнім студентам практичні майстер-класи. Відділення ветеринарної медицини запропонувало майстер-клас «Надання першої медичної допомоги домашнім улюбленцям». Холодильно-технологічне відділення – майстер-клас по застосуванню контрольно-вимірювального та монтажного інструменту в холодильній техніці. Відділення інформаційних технологій презентувало майстер-клас з комп’ютерної графіки. Технологічне відділення – майстер-клас по дослідженню якості молока. Економічне відділення провело зустріч з випускниками та студентами.

Сподіваємось, що наші зусилля були недаремними і кожен, хто завітав до нас на День відкритих дверей, зробить свій вибір і станьте нашим першокурсником!

Чекаємо на вас, наші майбутні студенти!

II (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки

03 квітня 2018 року щедра Білоцерківська земля зустрічала учасників ІІ (обласного) етапу ХI  Всеукраїнської олімпіади з  інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Київської області.

Захід проходив на базі Технолого–економічного коледжу Білоцерківського НАУ. Змагалися 18 студентів – переможців І етапу олімпіади з 18 навчальних закладів Київщини.

За рішенням журі ІІ (обласного) етапу ХI Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки визначено призові місця:

І місце -Балінян Вікторія Анатоліївна, студентка Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ (викладач Матусевич О.В.)

Переможцям олімпіад
Найщиріші побажання.
Розвивайтеся, дерзайте,
Геніями виростайте.
Будьте першими в науці
І високими душею.
Хай талант ваш розквітає
Під українською зорею.

Вибори голови студентського парламенту

 4 квітня 2018 року в центральному корпусі Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ відбулися вибори голови студентського парламенту.

 Вибори голови студентського парламенту відбулися за системою прямого таємного голосування кожного студента.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Організаційні питання студентського самоврядування, зокрема і організація виборів до студентського парламенту, здійснювалася на засадах невтручання адміністрації коледжу. А також директор навчального закладу в межах наданих йому повноважень сприяла та створила умови для діяльності студентського самоврядування, в тому числі з питань проведення виборів.

Організація виборів пройшла на належному рівні.

Виборча дільниця відкрилася вчасно, о 9.00. Представники виборчих дільниць офіційно виконували свої повноваження з 9.00 до 16.00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До виборчої комісії входили:

Кива Ірина – голова виборчої комісії;

Коцуба Яніна – заступник голови виборчої комісії;

Куц Аліна – секретар виборчої комісії;

 та по 1  представнику від кожного відділення:

Човгун Анастасія – представник від відділення ветеринарної медицини;

Сапіга Богдан – представник від технологічного відділення;

Стельмах Анна – представник від економічного відділення;

Дубова Євгенія – представник від відділення інформаційних технологій;

Черих Данило – представник від холодильно-технологічного відділення.

Всього до списку виборців увійшло 875 студентів.

Отримано бюлетенів перед виборами: 880 шт.

На технологічне відділення отримано: 163 бюлетня.

На економічне відділення отримано: 165 бюлетнів.

На ветеринарне відділення отримано: 184 бюлетня.

На холодильно-технологічне відділення: 204 бюлетня.

На відділення інформаційних технологій: 164 бюлетня.

За підрахунками явка студентів на 16.00 склала 689 чоловік.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З 16.15 розпочався підрахунок голосів. Студенти з нетерпінням очікували результатів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За результатами голосування кандидати отримали наступну кількість голосів:

1.Нечипоренко Максим (К-22) – 219.

2.Покініна Аліна (Т-22) – 107.

3. Король Анастасія (В-12) – 103.

4. Кушнір Вячеслав (ІДП-12) – 100.

5. Карпенюк Вікторія (Ф-11) – 96.

 Таким чином, за результатами голосування на виборах головою студентського парламенту Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ обрано Нечипоренка Максима К-22.

Вітаємо Нечипоренка Максима за перемогу у виборах!

Для Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ ці вибори – справжня історична подія. На дільницях не було зафіксовано жодних порушень, це свідчить про серйозне ставлення до виборчого процесу та важливості студентського волевиявлення. 

Вибори голови студентського парламенту – реальна можливість серйозних змін чи продовження правильно розпочатого курсу в рідній альма-матер.

КОНКУРС «КРАЩИЙ КУРАТОР ГРУПИ 2018 РОКУ»

У Технолого-економічному коледжі Білоцерківського НАУ  відбувся конкурс «Кращий куратор групи 2018 року»

 

Куратором не кожен може бути,

Не кожне серце вміє говорить...

Куратор той, хто вміє чути,

Окрилити, навчити і любить.

Тендітну душу ласкою зігріти

І добротою ниву засівать,

Безмежно, щиро цілий світ любити

І студентам усього себе віддать.

 

11 квітня 2018 року в Технолого-економічного коледжу Білоцерківського  НАУ відбувся конкурс професійної майстерності куратора студентської групи. «Кращий куратор групи 2018 року».

За звання кращого куратора 2018 року змагалися  п’ятеро учасників: 

Бондаренко Олена Олександрівна, куратор групи Ф-11, економічне відділення;

Степанчук Світлана Леонідівна, куратор групи Т-42, технологічне відділення;

Губатенко Микола Леонідович, куратор групи К-31, холодильно-технологічне відділення;

Пендер Олена Віталіївна,куратор групи В-42, відділення ветеринарної медицини;

Матусевич Олена Василівна, куратор групи ІДП-32, відділення інформаційних технологій.

До журі конкурсу входили:

1.      Ткаченко Юлія Віталіївна – завідувачка сектором вищої освіти Управління Освіти і науки Білоцерківської міської ради.

2.      Завідувач організаційно-масовим відділом Центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання «Дивосвіт» відділу у справах сім’ї та молоді міської ради - Наталія Олександрівна Каданцева (Петренко)

3. Інспектор відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради - Жукова Аксенія Валеріївна

4. Методист коледжу – Матвієнко Валентина Михайлівна

Конкурс “Куратор навчальної групи  2018” включає 4 етапи:

  1. Оцінка документації куратора

  2. Захист проекту

  3. “Світ моїх захоплень” – розкривається внутрішній світ конкурсантів їх захоплення, їх друге «Я».

У другому етапі кожен конкурсант представляв себе за допомогою презентації, відеофільму та  участі групи.  Усі учасники показали високий рівень підготовки та згуртованості колективу. Третій етап дозволив познайомити присутніх із проектом, який кожен із кураторів реалізовує при роботі з групою. А останній етап конкурсу розкрив багатогранність талантів та інтересів наших наставників.

Студенти та викладачі усіх відділень гучними оваціями супроводжували кожен етап. 

Поки члени журі виходили до нарадчої кімнати, гостей заходу розважали композиціями вокальний ансамбль «Співоче сузір’я», чоловічий дует (Петровський Юрій К-11, Штанько Андрій К-11),  пісня у супроводі гітари та інструментальний номер від студентки групи Т-11 Якобчук Марії. 

Після завершення номерів художньої самодіяльності були оголошені результати конкурсу на звання кращого куратора.

        Переможець конкурсу «Кращий Куратор ТЕК БНАУ 2018 року » - Губатенко Микола Леонідович

        Переможець в номінації «Куратор креативність» - Степанчук Світлана Леонідівна

        Переможець в номінації «Куратор лідер» - Бондаренко Олена Олександрівна

        Переможець в номінації «Куратор - новатор» - Матусевич Олена Василівна

        Переможець в номінації «Куратор обдарованісь» - Пендер Олена Віталіївна.

Навчальна група – це маленька модель суспільства. Куратор групи прогнозує, аналізує, організовує, контролює повсякденне життя й діяльність підлітків. Тому, для студентів він повинен бути не тільки лідером, а ще і партнером, наставником. Кураторство – це не посада, не обов’язок, - це постійна творчість. Існує древньогрецький вислів: «Студент не чаша, яку необхідно наповнити, а факел, який потрібно запалити».

      17 квітня 2018 р. в Технолого-економічному коледжі Білоцерківського НАУ відбулося приведення до присяги новообраного голови студентського парламенту.

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     В урочистому засіданні парламенту взяли участь голови рад відділень, гуртожитків, голови рад груп та їх заступники.

     Кива Ірина, голова виборчої комісії, відзвітувала про результати виборів та оголосила переможця - Нечипоренка Максима, студента групи К-22. Коцуба Яніна, голова студентського парламенту, відзвітувала про свою роботу за 2016-2018 рр., привітала новообраного голову та передала свої повноваження.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Нечипоренко Максим звернувся із  привітальним словом до присутніх, подякував за довіру та приніс присягу.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Завершила святкове засідання Єрохіна Надія Миколаївна, заступник директора з виховної роботи, яка привітала Нечипоренка Максима та звернулася з напутнім словом та побажаннями найкращого до присутніх.

     Бажаємо звершень та успіхів Нечипоренку Максиму на новій посаді!!!

МАЙСТЕР-КЛАСИ З ПИСАНКАРСТВА

Писанка – це символ весни, сонця, повернення природи до життя

У житті кожного християнинина Великдень – свято особливо шановане та величне. Ми святкуємо  його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на перемогу добра.

А одним з елементів обрядової традиції найдорожчого з свят є писанка, популярність якої зростає з кожним роком. З сивої давнини бере свій початок писанкарство

Студенти Технолого-економічного коледжу БНАУ не залишились осторонь святкових приготувань та долучилися до циклу майстер-класів з писанкарства, які підготувала і провела завідуюча Зразковим музеєм народного побуту Київщини Костенко Наталія Миколаївна.

Наталія Миколаївна розповіла про  традицію  написання писанок,  символіку орнаментальних композицій та кольористику українських писанок. Майстриня зазначила, що різноманітність  символів дає можливість зрозуміти глибину мудрості українського народу, його вміння оберігати себе, свою оселю, родину, життя, утворювати духовне  писанкове коло захисту в обрядах та звичаях.

Майстер-класи проводяться щосереди та щосуботи за місяць до Великодня для студентів, працівників коледжу та всіх бажаючих мешканців міста, зокрема останній майстер-клас відвідали члени громадської організації «Академії пенсіонерів».

Кожен учасник майстер-класу по завершенню тримав у своїх руках власне творіння – писанку – оберіг і щиро вірив, що вона принесе родині взаєморозуміння, щедрість, чистоту почуттів,здоров'я і благополуччя.

Вшанування річниці Чорнобильської катастрофи

26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС сталася найбільша катастрофа сторіччя. Це була трагедія не тільки для України, а й для всього людства. Найбільшому радіоактивному забрудненню піддались області України, Білорусі, Росії. Це територія з населенням 7,1 млн осіб, із них 3 млн дітей.

Аварія на Чорнобильській АЕС, смертоносне полум’я зловісної пожежі висвітило кожного, хто там працював і жив, виділило перших із перших. Вони, ризикуючи своїм життям, кинулися до реактора, аби своїми грудьми відвернути трагедію.

В пам’яті українського народу цей день чорнобильського лиха, болю, суму і забути і викреслити із нашої пам’яті – неможливо.

26 квітня 2018 року о 10:00 відбувся міський захід пам`яті біля пам’ятника  «Чорнобильський дзвін»,у якому  взяли активну участь студенти коледжу, зокрема прапороносна група у складі Сєроуса Руслана (група ІДП-22), Рябушко Олександри (група В-11), Неділько Руслани (група В-11). Захід зафотографував і представив світлини Савченка Артура (група ІДП-22).

 

 «Чорнобиль—тільки лиш маленька віха
Загрозливої для людей біди,
Він є відлунням ядерного віку,
Й, можливо, в нім майбутнього сліди»…

Шановні студенти

Міністерство молоді та спорту України стає Міністерством майбутнього і запрошує активну молодь на зустрічі з успішними та цікавими українцями, що розкажуть про навички людини 21-го сторіччя, які необхідно опанувати вже сьогодні. 

7 травня о 18:30 год. відбудеться друга з 11-ти зустрічей, запланованих у 2018-му році. Наш гість – Соломія Вітвіцька, ведуча новин ТСН на 1+1, куратор соціального проекту Переможці. 

Участь у події є безкоштовною за попередньою реєстрацією:

http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/37093

Кількість місць обмежена.

 

З повагою

відділ регіональної молодіжної політики

та підтримки ініціатив молоді

Міністерства молоді та спорту

 

Адреса: м. Київ, вул. Еспланадна, 42, каб. 313а.

Контактний тел.: (044) 284 30 26.

                                                                                                                                     

                                                                 Парламент коледжу

                                                                                    

 "Ми пам`ятаємо"

Чимало свят дарує нам весна,

Як в рідний дім повернення з дороги.

Та є найбільш хвилюючим для нас

Величне свято Перемоги!

 

Щороку, в травні, ми відзначаємо День Примирення та День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945рр.

У  Технолого - економічному  коледжі Білоцерківського національного аграрного університету відбувся  концерт, присвячений 73-ій річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

«Пам’ятаємо. Перемагаємо.» - під таким гаслом пройшов наш концерт, на якому з урочистою промовою  виступила директор Лендрик Людмила Павлівна.

Музичне вітання подарувала Олена Гончар та зразковий ансамбль танцю «Суцвіття» (керівник Наталя Тарасенко, випускниця коледжу). Також у концерті прийняли участь  випускники коледжу:  Кривенька Ольга, Ярмак Альона ,Адамець Олександр Момот Ліза. Окрасою свята стали вокалісти коледжу, хореографічний колектив «Калина», читці та викладачі.

Завдяки всім їм глядачі відчули гордість за свою країну, повагу до тих, хто її захищав у роки Другої світової війни. Особливі слова вдячності пролунали на адресу випускників коледжу, які брали і беруть участь в АТО.

Висловлюємо подяку усім, хто долучився до проведення. Бажаємо усім мирного неба над головою та щастя!

 

Ми хочемо без воєн жити,

Хай буде мир на всій землі!

Хай дім новий будується,

Хай сад новий росте в селі,

Нова зростає вулиця!

Відзначення 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Білій Церкві

9 травня в День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, білоцерківці прийшли до парку Слави вклонитися Героям, які ціною власного життя відстояли мир, свободу і незалежність, врятувавши світ від нацистської навали.

До заходу долучилися студенти Технолого-економічного коледжу БНАУ, зокрема прапороносна група у складі Сєроуса Руслана (група ІДП-22), Дубової Євгенії (група ІДП-11), Неділько Руслани (група В-11).  Захід зафотографував і представив світлини Савченко Артур (група ІДП-22).

Оголошення про зустріч випускників


Оголошення День вишиванки

Заголовок 1

Обласний конкурс “Юні екскурсоводи”

15 травня 2018 р. відбувся обласний конкурс “Юні екскурсоводи “ в якому студент 2-го курсу Бойко Денис,

(групи  ІДП-21), який є членом Школи екскурсоводів зразкового Музею історії Технолого-економічного коледжу БНАУ, виборов II місце.

У підготовці Дениса до конкурсу брали активну участь викладач Гейдарова Вікторія Олександрівна , керівник зразкового Музею історії коледжу, та Костенко Наталія Миколаївна, керівник зразкового Музею народного побуту Київщини.        

Мандрівка в студентські роки

15 травня 2018 року  на побачення з рідним коледжем прийшли випускники 1978 року за спеціальністю техніки-технологи. Місце зустрічі , звичайно коледж – місто юності, де виросли, кабінетами якого ходили, зустрічалися і дружили.

Вже 40 років промайнуло , а здається ніби недавно вони поспішали на пари, екскурсії та свята.

На зустріч запросили директора коледжу Лендрик Людмилу Павлівну та заступника директора з виховної роботи Єрохіну Надію Миколаївну.

За 40 років коледж дуже змінився, навіть помолодшав, хоч самі випускники стали бабусями та дідусями. А , заходячи в аудиторії, ставали колишніми студентами. І пішли спогади. Це були не тільки уроки знань, а й уроки життя. На превеликий жаль, вони не могли зустрітися з викладачами, які пішли з життя . Але все ж таки доля посміхнулася їм, і вони змогли зустрітися з викладачем їх юності, Штикою Людмилою Іванівною.

Потім зробили екскурсію в музеї коледжу. Вони були вражені побаченим і залишили слова подяки адміністрації та педагогічному колективу за збережену пам’ять.

Ось так провели свій день випускники 1978 року.

Вишивка - символ Батьківщини, дзеркало народної душі

17 травня 2018 р. в Технолого-економічному коледжі Білоцерківського НАУ відзначили  День вишиванки, яка є гордістю українського народу та символом етнічної приналежності кожного з нас до рідної землі та своєї історії. Адміністрація, викладачі, співробітники, студенти пройнялися духом національної гордості  і прийшли на свято в українських вишиванках, різнокольорової гами, з різними орнаментами, виконані в різній техніці. Всі були напрочуд красиві, і кожного учасника флешмобу пронизувала гордість за свій народ, за свою країну.

 День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Основна мета заходу – формування у студентської молоді поваги до українських цінностей , культурної спадщини та любові до пракоріння. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

День пам`яті жертв депортації кримських татар

18 травня Україна відзначає День боротьби за права кримськотатарського народу та вшановує пам`ять жертв депортації кримських татар 1944 року. Всього було виселено 238,5 тисячі кримських татар, без урахування демобілізованих військових. У результаті депортації загинуло 46% чисельності кримськотатарського населення, серед яких половина - це діти до 18 років.

 

Указом Президента України від 16 травня 2014 року був встановлений День боротьби за права кримськотатарського народу.

 

О 12 годині в коледжі відбулася хвилина мовчання у пам`ять про жертв депортації.

Родинна атмосфера на вечорі зустрічі з випускниками

                                                                                                                                    Не за синіми високими горами,

                                                                                                                       Не за дальніми глибокими морями,

                                                                                                                       А в місті  казковім, мальовничім

                                                                                                                        Вас до себе рідний коледж кличе

 

   Чим далі від нас роки молодості, тим теплішими і ціннішими стають спогади . І так прекрасно, що існує давня традиція — щороку  коледж гостинно збирає випускників різних років на вечір зустрічі у рідних  стінах .

    26 травня в Технолого-економічному коледжі Білоцерківського НАУ  у  теплій атмосфері справді родинного свята зібрались у актовій залі колишні випускники коледжу ювілейних років: 1953, 1958, 1963, 1968, 1973, 1978, 1983, 1988, 1993, 1998, 2003, 2008, 2013 років. Крім того, на зустріч прийшли  і випускники 1970, 1980, 1985, 1987, 1998, 2000, 2001, 2009 років. Самими поважними гостями були випускники, які закінчили коледж 50 років тому.

  З привітальним  словом звернулася до випускників  директор коледжу Лендрик Людмила Павлівна, підкресливши, що, незважаючи на давню історію, коледж іде в ногу із часом. Серед досягнень - щорічні перемоги у районних та обласних  олімпіадах, участь у різноманітних конкурсах всеукраїнського рівня. Звичайно, найбільша гордість закладу — це наші випускники, наш цвіт, завдяки якому коледж буде процвітати.

   Ведучими свята були :Ткалич Антон (група К-11), Якобчук Марія (група Т-11). Своє музичне вітання подарували випускникам дівчата з ансамблю «Співоче сузір’я».

    Подарунком випускникам стала презентація, де були представлені фото їх викладачів та випускних альбомів.

   На святі виступила заступник директора з виховної роботи Єрохіна Надія Миколаївна, яка разом із привітаннями висловила надію, що прекрасна традиція зустрічі із випускниками буде продовжуватись і надалі.

   Наприкінці вечора зі словами  привітання і подяки виступили випускники коледжу.

   Далі випускники продовжували спілкування у тісному колі своїх одногрупників та кураторів.

Нагородження Студентського парламенту

Протягом квітня місяця Технолого-економічний коледж Білоцерківського НАУ брав участь у різноманітних природоохоронних акціях . Підсумок акції відбувся на «Еко-пікніку» 26 травня на острові «Дитинства». Цього року свято було проведено у новому форматі, а білоцерківці побачили багато цікавих несподіванок.

Захід відбувався за підтримки міського голови Геннадія Дикого та небайдужих містян..

На заході відбулося нагородження Студентського парламенту Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ за активну участь у заходах «Весняна толока’18» природоохоронних акціях до Дня Довкілля та вагомий внесок в поліпшення навколишнього природного середовища, озеленення та благоустрою міста, поширення екологічних знань та покращення санітарного стану міста Біла Церква

XX Зліт студентських лідерів аграрної освіти

6 червня 2018 року відбулося урочисте відкриття XX Зльоту студентських лідерів аграрної освіти. Цього року гостинно приймав Уманський національний університет садівництва.

Технолого-економічний коледж Білоцерківського НАУ представляють одні з найкращих студентів:

Єрохіна Діана (група ІДП-22), відмінниця навчання, іменний стипендіат Президента України; 

Нечипоренко Максим (група К-22), відмінник навчання, Голова студентського парламенту;

Дмитренко Лев (група Ф-21) учасник фіналу конкурсу "Strategic development of agrarian sector - vision of the young Ukrainian specialists";

Шараборін Ярослав (група ІДП-32) учасник фіналу конкурсу "Strategic development of agrarian sector - vision of the young Ukrainian specialists" ;

а також заступник директора з виховної роботи, Єрохіна Надія Миколаївна

Засідання парламенту

Засідання парламенту  12.06.2018 року

 

12 червня 2018 року у коледжі відбулося засідання розширеного парламенту.

Першим питанням був звіт студентів про XX зліт студентських лідерів  аграрної освіти в Уманському національному університеті садівництва, який проходив з 06.06 -08.06.2018 року.

Ділилися враженнями Нечипоренко Максим (група К-22), голова студентського парламенту та

Єрохіна Діана (група ІДП-22), іменний стипендіат Президента України.

Також виступили Шараборін Ярослав (група ІДП-22) та Дмитренко Лев (група Ф-21), які на зльоті брали участь у конкурсі «Стратегічний розвиток аграрного сектору – бачення молодих спеціалістів», який проходив  іноземною мовою, вони посіли III та IV місця.

По другому питанню виступила директор коледжу  Лендрик Людмила Павлівна з приводу події, яка сталася 29 травня 2018 року.

Члени парламенту висловили власну думку з приводу даної події та підтримали рішення директора щодо відрахування студентів за хуліганські дії.

Також  розглядали робочі питання з, які пов’язані з закінченням навчального року.

bottom of page